Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Пам'ятка для батьків

Дата: 26 квітня 2020 о 20:21, Оновлено 5 травня 2020 о 01:29

Проходження комплексної оцінки дитини

Батькам або законним представникам дитини потрібно підготувати пакет документів та звернутися до Інклюзивно-ресурсного центру для реєстрації заяви в електронній системі ІСУО (Інформаційна система управління освітою). Фахівець ІРЦ визначить та повідомить дату та час проведення комплексної оцінки.

Перелік документів:

- паспорти батьків (одного з батьків) або законних представників та їх копії;

- свідоцтво про народження дитини та його копія;

- виписка педіатра (форма 027/о) з "Історії розвитку дитини"(форма 112/о), затвердженої МОЗ;

- індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);

- психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного освітнього закладу;

- зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки (для дітей дошкільного віку);

- документи щодо додаткових обстежень дитини (з Мовного центру, обстеження невролога, довідки від психіатра тощо).

У разі коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавалася психолого-педагогічна допомога, до центру подаються:

- попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки;

- висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічної допомоги із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.

Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.