Новорічні знижки!
Учням заборонено відвідувати школи з 8-го по 24-е січня 2021 року
РОЗПОЧАВ РОБОТУ TELEGRAM-БОТ!
Онлайн-тренінг «Використання платформи Е-SCHOOLS в освітньому процесі»
Як Вам новий сайт?
Всього 1 людина

Про Центр

Інклюзивно-ресурсний центр Броварської міської ради Київської області був створений 21 грудня 2017 року.
Засновником ІРЦ є Броварська міська рада Київської області. У своїй діяльності ІРЦ підпорядковується Управлінню освіти і науки Броварської міської ради Київської області.
У своїй діяльності ІРЦ керується Конституцією України, Конвенцією про права осіб з інвалідністю, законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, “Про дошкільну освіту” та іншими актами законодавства.
ІРЦ провадить діяльність з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання найкращих інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.
ІРЦ створений з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі - комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу. ІРЦ надає послуги дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) на території міста Бровари за умови подання відповідних документів.

Поки що пусто.